Telefon: +420 602 245 063
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Ako vybrať vhodnú kombináciu plot, brána a bránka? Moderne a bezúdržbovo

Naše hliníkové systémy oplotenia vám umožnia vybrať si takú kombináciu plotových polí, bránok a brán, ktorá vám bude plne vyhovovať. Všetky súčasti oplotenia sú samozrejme krásne zladené a hlavne bezúdržbové. Systémy oplotenia od NOVAVISIO sú vyrobené z odolného hliníka, ktorý je ošetrený kvalitným práškovým lakovaním, a všetky spoje sú vyrobené z nerezu. Celý systém oplotenia vrátane bránok a brán môžete mať buď v 15 základných farbách bez príplatku, alebo napríklad v dekore dreva s technológiou Decoral. Fantázii sa medze nekladú!

Krásu dreva a bezúdržbovosť hliníka s práškovým lakovaním si užíva majiteľ tohto krásneho plotu v drevodekore a v dizajne RAND.

Vstupné bránky


Hliníkové bránky inštalujeme na pánty, ktoré sa kotvia do stĺpa alebo nosnej steny. Bránky sa ovládajú manuálne pomocou kľuky, gule alebo kombináciou oboch. Naše bránky dodávame kompletné, nemusíte sa o nič ďalšie starať.

Vstupná bránka a elektrická posuvná vjazdová brána na koľajnici v dizajne NOVA robí radosť nášmu zákazníkovi v Košiciach. Dvojfarebné prevedenie je u nás bez príplatku.

Automatické vjazdové brány


Svoju novú bezúdržbovú vjazdovú bránu si u nás môžete vybrať z troch typov. Samonosná vjazdová brána nijako nenaruší váš vstup a hodí sa tak na pozemky, kde je menej miesta. Zasúvacie brány s pohonom po koľajnici sa zase bude hodiť náročným používateľom, ktorí vedia, že budú bránu veľa využívať. Klasickú krídlovú bránu u nás môžete mať jednokrídlovú alebo dvojkrídlovú. Najdôležitejšie je však spomenúť, že naše brány sú nielen bezúdržbové, tak ako zvyšok celého systému oplotenia, ale tiež elektricky ovládateľné. Pohony vjazdových brán, ktoré používame, patria k tým najkvalitnejším na trhu.

Luxusný hliníkový systém oplotenia v dizajne AERO už zdobí pozemok s rodinným domom v Dubnici nad Váhom.

Plot určí design

V prípade záujmu o naše hliníkové systémy oplotenia nás neváhajte kontaktovať. Spracovanie cenovej ponuky je u nás úplne ZADARMO. Určite nám však napíšte, aký design hliníkového plotu sa vám páči, akú by ste chceli farbu a povrchovú štruktúru. Tieto údaje potom určia dizajn všetkých zostávajúcich komponentov oplotenia. Tiež nám prezraďte, koľko metrov plotu budete potrebovať, koľko bránok a brán by ste chceli a akého typu. Určite sa nebojte nás osloviť aj v prípade, že máte nezvyčajné želanie, vždy sa snažíme našim zákazníkom vyjsť plne v ústrety. Budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.

Potrebujete poradiť s výberom alebo zistiť cenu?

Kontaktujte nás, sme tu pre vás