Telefon: +420 602 245 063
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Naše bezúdržbové hliníkové ploty budú na veľtrhu CONECO 2019 v Bratislave. Prídete sa pozrieť?

Veľkou udalosťou v oblasti bývania na Slovensku je veľtrh CONECO 2019, ktorý sa uskutoční od 27. marca do 30. marca 2019 na výstavisku INCHEBA EXPO Bratislava. Stánok Sun System sa bude nachádzať v hale B.0 na mieste 305.


Ide už o 40. ročník veľtrhu CONECO, 29. ročník veľtrhu RACIOENERGIA na 6. ročník výstavy VODA! Na tomto veľtrhu vás čaká veľa informácií, ale aj zábavný sprievodný program.

Na veľtrhy si Sun System pre vás pripravil to najlepšie z ich širokého sortimentu.  Naše bezúdržbové ploty pocestujú na veľtrhy tiež a môžete si ich pozrieť v životnej veľkosti.

Čo bude Sun System vystavovať?

Odborníci z firmy Sun System sa s vami radi stretnú v ich stánku, kde budú vystavovať to najlepšie z ich širokého sortimentu. Za zmienku stoja predovšetkým hliníkové bezúdržbové pergoly a oplotenia značky NOVAVISIO, ktoré sú už tradične hviezdou veľtrhov. :)

NOVÁ GENERÁCIA PLOTOV

Ak ste už unavení z neustáleho natierania klasického dreveného plota, alebo si prajete moderný bezúdržbový plot k Vašej novostavbe, určite ste už počuli o možnosti zaobstarať si bezúdržbový hliníkový plot s vysoko moderným vzhľadom.

Náš najpredávanejší moderný hliníkový plot NOVA bude možné vidieť na veľtrhu CONECO 2019 v Bratislave.


Ak takéto ploty chcete vidieť v životnej veľkosti, zastavte sa pri stánku Sun System na veľtrhu CONECO 2019 v Bratislave. Odborníci zo Sun System sa už na vás budú tešiť aj s dobrou kávou. :)

 

 

Potrebujete poradiť s výberom alebo zistiť cenu?

Kontaktujte nás, sme tu pre vás