Telefon: +420 602 245 063
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Domáca automatizácia nielen hliníkových brán SOMFY

Vjazdová hliníková brána pod kontrolou s produktami SOMFY?

Ovládajte nielen tienenie a hliníkové brány jedným tlačidlom, hoci aj z opačného konca sveta! Ak si radi uľahčujete život a máte radi moderné technológie, potom vás systém TaHoma Premium a Connexoon od francúzskej spoločnosti SOMFY nadchne. Len jedným tlačidlom môžete ovládať všetky tienenia vo svojej domácnosti – sťahovať žalúzie, otvárať bránu, vysunúť markízu, zatiahnuť pergolu a dokonca aj iné veci než tienenie. Je to len na vás a vašom životnom štýle.

Automatizácia domácnosti je praktické, moderné riešenie a hlavne vám šetrí čas, ktorý môžete venovať rodine.

Nainštalujte jeden z automatických systémov, nastavte si časovače tak, aby vami potrebné každodenné úkony tienenia robil systém sám. Inštaláciou čidiel, ktoré sú kompatibilné, môže dokonca systém sám sledovať a reagovať na vonkajšiu teplotu, dážď a vietor. Inteligentná domácnosť vás teda môže ráno prebúdzať vytiahnutím roliet alebo žalúzií a tiež reagovať napríklad vytiahnutím markízy pre zatienenie terasy, kde si vychutnáte rannú kávu.

Sami si vytvoríte „scenáre bývania“ a získate zo systému maximum, ktorý sa vám odvďačí ušetrením drahocenného času a pohodlím.

Domáca automatizácia TAHOMA®

Z úvodnej obrazovky cez počítač, tablet alebo smartfón riadite a dozeráte na celú digitálnu domácnosť. Pomocou troch menu ľahko ovládate všetky funkcie – scenáre, kalendár a smart!

Jednoduchá inštalácia

Nášmu systému sa nemusíte prispôsobovať už v projekte domu, ale jednoducho môžete pripojiť kedykoľvek. Systém TaHoma Premium vám profesionálne nainštalujeme a poradíme s nastavením.

Ovládajte zariadenie odkiaľkoľvek

Prenosný ovládač, telefón, tablet alebo počítač. Tieto zariadenia vám umožnia ovládať svoj dom z akéhokoľvek miesta na svete.

Celý dom pod kontrolou

Majte váš dom pod kontrolou odkiaľkoľvek. Ak systém zistí ohrozenie, napríklad v prípade požiaru či vlúpania, okamžite vás informuje aby ste mohli reagovať.

Ľahká rozšíriteľnosť

Nakoľko sa jedná o bezdrátovú technológiu IO-HOMECONTROL® nemusíte všetky zariadenia pripojiť pri prvej inštalácii, ale môžete ich inštalovať postupne. Pripojenie nového zariadenia nevyžaduje zásah do elektroinštalácie a pod.

Nadštandardná záruka

Spoločnosť SOMFY ponúka 5 ročnú záruku – bez skrytých poplatkov a nutnosti registrácie.

Inteligentná domácnosť CONNEXOON®

V Somfy sa neustále snažia o to, aby ste sa vo svojom dome cítili bezpečne, pohodlne skrátka ako doma. Preto prichádza nový systém pre inteligentnú domácnosť Connexoon. Ovládajte s ním rolety, žalúzie, markízy, pergoly alebo vráta či bránu. Stačí vám jediné – mať smartfón!

3 aplikácie pre ovládanie celého domu

Každá z nich sa stará o inú časť vášho domova. Jedna o tienenie, druhá o vráta a bránu, tretia o terasu.

3 nutnosti moderného bývania v jednom systéme

Ovládanie odkiaľkoľvek, pohodlie a bezpečnosť. Unikátna a ľahko ovládateľná aplikácia sa postará, aby ste mali svoju domácnosť vždy na dosah ruky.

Potrebujete poradiť s výberom alebo zistiť cenu?

Kontaktujte nás, sme tu pre vás