Telefon: +420 602 245 063
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Pohony krídlových brán

Pohony krídlových brán sú štandardne inštalované na jednotlivé otváracie krídla brány alebo vnútri rámových profilov krídlovej brány. Pohony krídlových brán zaisťujú bezpečné otváranie a zatváranie hliníkovej vjazdovej brány v jednokrídlovom alebo dvojkrídlovom prevedení. Štandardný nadzemný pohon je uchytený na nosnom stĺpe alebo na stene pomocou držiaka na samotnú krídlovú bránu. Exkluzívnym riešením je pohon pre krídlovú bránu integrovaný v hliníkovom ráme brány. Na krídlové pohony nadväzuje riadiaca jednotka, ktorá sa inštaluje v blízkosti pohonov. Pohony krídlových brán sa ovládajú pomocou rôznych technológií (tlačidlo, kľúčový spínač, diaľkový ovládač alebo inteligentný telefón telefón). Jednoduchým stlačením tlačidla zaistíte automatické otvorenie alebo zatvorenie brány. O bezpečnosť prevádzky vašej brány sa postarajú svetelné infrazávory, ktoré reagujú na prekážku vo vjazde. Pozrite sa na kompletnú ponuku našich pohonov.

Pohony krídlových brán BFT PHOBOS BT A40

Tento kvalitný taliansky pohon pre krídlové brány je nesamosvorný elektromechanický pohon 24V pre otočné brány do hmotnosti 500 kg a dĺžky 4 m. Na pohon nadväzuje riadiaca jednotka THALIA s displejom pre 1 alebo 2 pohony 24 V pre elektromechanické krídlové brány. Súčasťou našej kompletnej sady je 1ks alebo 2 ks pohonov PHOBOS, riadiaca jednotka THALIA, 2 ks diaľkových ovládačov MITTO a pár patentovaných otočných fotobuniek s integrovaným blikačom THEA. Na tento typ pohonu ponúkame záruku 24 mesiacov.

Pohony krídlových brán SOMFY IXENGO L 3S IO

Tento kvalitný francúzsky pohon pre krídlové brány je nesamosvorný elektromechanický pohon 24 V pre otočné brány do hmotnosti 400 kg a dĺžky 4 m. Na pohon nadväzuje riadiaca jednotka CONTROL BOX 3S IO pre 1 alebo 2 pohony 24 V pre elektromechanické krídlové brány. Súčasťou našej kompletnej sady je 1ks alebo 2 ks pohonov IXENGO L, riadiaca jednotka CONTROL BOX 3S IO, 1 ks diaľkových ovládačov KEYGO a pár bezpečnostných infrazávor. Na tento typ pohonu ponúkame záruku 36 mesiacov.

Aká je cena krídlového pohonu od popredných európskych výrobcov?

Cenu krídlového pohonu nájdete v našej cenovej ponuke, ktorú vám vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Hľadáte cenník krídlových pohonov, ktoré dodávame?

Štandardný cenník pohonov pre krídlové brány a príslušenstvo nie je zverejnený na našich webových stránkach. Tieto cenníky môžu byť zavádzajúce, a preto vám radšej zadarmo vypracujeme komplexný cenový návrh na základe vašich požiadaviek a prvotnej konzultácie prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.

Aký je termín dodania pohonu pre krídlovú bránu?

Pohony dodávame výhradne ako súčasť krídlovej brány alebo kompletného oplotenia. Nedodávame teda samostatné pohony alebo pohony pre už nainštalované brány, ktoré realizovala iná spoločnosť. Štandardný termín výroby je 8 týždňov. Termín sa predlžuje v prípade nadštandardnej farby alebo atypického prevedenia, a to na 10 týždňov. Iste si hovoríte, že je to dlhý termín a že inde to zvládnu rýchlejšie. V oboch prípadoch máte pravdu, ale... naše ploty vyrábame tak, ako by sme ich vyrábali pre seba. Pozornosť venujeme každému detailu vášho oplotenia a výsledok stojí naozaj za to.

Ako prebieha spracovanie dopytu?

Naša spoločnosť NOVAVISIO je výhradný výrobca a svoje produkty dodáva prostredníctvom osvedčených partnerov. Váš dopyt starostlivo zaevidujeme a odovzdáme nášmu partnerovi, ktorý vás bude kontaktovať a upresní si s vami všetky požiadavky. Následne vám vypracuje nezáväznú cenovú kalkuláciu a v prípade, že sa vám ponuka zapáči, dohodnete sa na termíne konzultácie a zamerania. Ďalší postup závisí na našom obchodnom partnerovi.

Potrebujete poradiť s výberom alebo zistiť cenu?

Kontaktujte nás, sme tu pre vás