Telefon: +420 602 245 063
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Pohony posuvných brán

Pohony posuvných brán sú okrem vjazdu inštalované na predpripravenom betónovom základe. Pohony pre posuvné brány zabezpečujú bezpečné otváranie a zatváranie hliníkovej vjazdovej brány v samonosnom prevedení, ale aj posuvnom prevedení po koľajnici. Bránový pohon nadväzuje na plastový hrebeň priamo alebo cez nerezový prevod, ktorý je umiestnený na hliníkovom ráme brány alebo vnútri nosného C profilu. Pohony posuvných brán sa ovládajú pomocou rôznych technológií (tlačidlo, kľúčový spínač, diaľkový ovládač alebo inteligentný telefón). Jednoduchým stlačením tlačidla zaistíte automatické otvorenie a zatvorenie brány. O bezpečnosť prevádzky vašej brány sa postarajú svetelné infrazávory, ktoré reagujú na prekážku vo vjazde. Pozrite sa na kompletnú ponuku našich pohonov.

Pohony posuvných brán BFT DEIMOS A600 ULTRA

Jedná sa o kvalitný taliansky pohon pre posuvné brány do hmotnosti 600 kg s rýchlosťou krídla 12 m / min a technológiou u-Link s magnetickým koncovým spínačom. Súčasťou našej kompletnej sady je 1ks pohonu DEIMOS, 2 ks diaľkových ovládačov MITTO a pár patentovaných otočných fotobuniek s integrovaným blikačom THEA. Na tento typ pohonu ponúkame záruku 24 mesiacov.

Pohony posuvných brán SOMFY ELIXO 500 3S IO

Kvalitný francúzsky pohon pre posuvné brány do hmotnosti 500 kg a maximálnej veľkosti brány 8 m. Súčasťou našej kompletnej sady je 1ks pohonu ELIXO, 1 ks diaľkových ovládačov KEYGO a pár bezpečnostných infrazávor. Na tento typ pohonu ponúkame záruku 36 mesiacov.

Aká je cena posuvného pohonu od popredných európskych výrobcov?

Cenu posuvného pohonu nájdete v našej cenovej ponuke, ktorú vám vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Hľadáte cenník posuvných pohonov, ktoré dodávame?

Štandardný cenník pohonov pre posuvné brány a príslušenstvo nie je zverejnený na našich webových stránkach. Tieto cenníky môžu byť zavádzajúce, a preto vám radšej zadarmo vypracujeme komplexný cenový návrh na základe vašich požiadaviek a prvotnej konzultácie prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.

Aký je termín dodania pohonu pre posuvnú bránu?

Pohony dodávame výhradne ako súčasť posuvnej brány alebo kompletného oplotenia. Nedodávame teda samostatné pohony alebo pohony pre už nainštalované brány, ktoré realizovala iná spoločnosť. Štandardný termín výroby je 8 týždňov. Termín sa predlžuje v prípade nadštandardnej farby alebo atypického prevedenia, a to na 10 týždňov. Iste si hovoríte, že je to dlhý termín a že inde to zvládnu rýchlejšie. V oboch prípadoch máte pravdu, ale... naše ploty vyrábame tak, ako by sme ich vyrábali pre seba. Pozornosť venujeme každému detailu vášho oplotenia a výsledok stojí naozaj za to.

Ako prebieha spracovanie dopytu?

Naša spoločnosť NOVAVISIO je výhradný výrobca a svoje produkty dodáva prostredníctvom osvedčených partnerov. Váš dopyt starostlivo zaevidujeme a odovzdáme nášmu partnerovi, ktorý vás bude kontaktovať a upresní si s vami všetky požiadavky. Následne vám vypracuje nezáväznú cenovú kalkuláciu a v prípade, že sa vám ponuka zapáči, dohodnete sa na termíne konzultácie a zamerania. Ďalší postup závisí na našom obchodnom partnerovi.

Potrebujete poradiť s výberom alebo zistiť cenu?

Kontaktujte nás, sme tu pre vás