Telefon: +420 602 245 063
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Hliníkový prístrešok pre autá s rovnou strechou

Carport 3000 je moderný hliníkový prístrešok pre autá navrhnutý v súlade s najmodernejšími dizajnovými trendami. Dokonale ochráni vaše auto pred nepriazňou počasia, zároveň môže byť zaujímavou dizajnovou súčasťou domu. Ostro rezané hrany celej konštrukcie spolu s plochou strechou sa perfektne hodí k moderným kubistickým vilám.

Páči sa vám riešenie
a chceli by ste vedieť cenu?
Nezáväzne sa nás spýtajte

ROZMERY PRÍSTREŠKU

Prístrešok Carport 3000 dodávame do rozmerov až 8000 mm x 5000 mm a je teda vhodný pre státie i dvoch vedľa seba stojacich áut. Prístrešky až do šírky 6 000 mm nemusí mať stredový stĺp.

KONŠTRUKCIA PRÍSTREŠKU

Celá konštrukcia je tvorená na mieru vyvinutými hliníkovými profilmi s povrchovou úpravou komaxitovou farbou.
Strechu prístrešku tvoria nosné krokvy uložené do odkvapového profilu. Krokvy sú zavetrovanie latovaním z AL profilov. Vrchnú vrstvu tvorí trapézový plech.
Prístrešok má integrovaný odvod vody priamo v konštrukcii. Všetka dažďová voda je vďaka sklonu strechy zvádzaná do odkvapu, potom vpustí vo vybranom stĺpe zvádzaná na terén. Carport 3000 teda nevyžaduje žiadne dodatočné zvody.

ÚDRŽBA PRÍSTREŠKU PRE AUTO

Prístrešky pre autá Carport 3000 nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. Podľa potreby ich môžete umyť čistou vodou bez použitia saponátov.

Výhody prístreškov Carport 3000

  • Veľký rozmer až 8000 x 5000 mm
  • Do 6000 mm bez stredového stĺpa
  • Možnosť integrovaného osvetlenia
  • Integrovaný odtok vody vnútrom hliníkové stojky

Potrebujete poradiť s výberom alebo zistiť cenu?

Kontaktujte nás, sme tu pre vás