Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Prečo vyrábame práve hliníkové ploty? Prečo názov NOVAVISIO?

Už niekoľko rokov sme vyrábali a dodávali zákazníkom oceľové brány a rôzne typy plotov.  Dá sa povedať, ako každý živnostník, malá alebo veľká firma nielen v našom okolí. A to sme nikdy nechceli, robiť rovnaké produkty ako všetci ostatní. Preto sme hľadali cestu, ako vyrábať a dodávať produkty, ktoré neponúka každý. Ktoré sú kvalitné, jednoducho povedané také, aké by sme si kúpili sami domov. Trvalo nám to ale dlho. Vyskúšali sme celú radu výrobcov hliníkových plotov, ale nikdy sme neboli dostatočne spokojní. Niekto si môže povedať, že sme nároční, ale predsa len, hliníkový plot je záležitosť na celý život. Plot, na ktorý sa budete pozerať každý deň. A to už niečo znamená. U stávajúcich dodávateľov sa nám nepáčila kvalita produktu alebo komunikácia a preto sme sa rozhodli toto zmeniť. Našim cieľom je vyrábať kvalitné hliníkové brány a ploty, ktoré si obľúbili nielen zákazníci v Českej republike a na Slovensku. Naše brány a ploty musia byť nielen kvalitné, ale i bez údržby, pretože práve o to u hliníkových plotov ide. Náš zákazník hľadá plot na celý život, ktorý mu bude skvelo slúžiť a hlavne sa oň nemusí už celý život starať. Ďalším aspektom je komunikácia. Chceme, aby sa u nás zákazník cítil dobre a vždy dostal to najlepšie. Preto keď nám zavoláte alebo pošlete e-mail, tak budeme komunikovať. Snažíme sa o to, aby zákazník nemusel čakať na cenovú ponuku niekoľko dní, ale dostal ju v čo možno najkratšom čase. Chceme, aby zákazník vedel, v akom stave je výroba jeho plotu alebo brány a nemusel sa pripomínať. Toto sú dôvody, prečo sme tu a prečo vyrábame práve hliníkové oplotenie.

Prečo práve názov NOVAVISIO?

Našim cieľom je dodávať produkty, ktoré majú istú víziu VIZI (VISIO), ktorá spočíva v kvalitných produktoch, ktoré sú úplne bez údržby a zaujmú kvalitou, ale aj cenou rad zákazníkov. Snažíme sa, aj keď sme na začiatku, dodávať produkty, ktoré sú pre tento trh NOVÉ (NOVA). Pripravujeme rad dizajnov, ktoré budú jedinečné a nájdete ich len u nás.  Ako prvý sme osadili rámový pohon od spoločnosti SOMFY INVISIO do krídlových hliníkových brán v Českej a Slovenskej republike. A to všetko je len začiatok...

Kto stojí za spoločnosťou NOVAVISIO?

Rozhodnutie založiť novú spoločnosť nebolo unáhlené, nevzišlo za jeden deň a hlavne nebolo v hlave jedného človeka. NOVAVISIO založilo niekoľko ľudí, ktorí majú bohaté skúsenosti z niekoľkých oblastí – zámočníctvo, obchodné aktivity, marketing alebo vedenie iných úspešných firiem.

Lukáš Mičo

Jozef Mičo

V čele firmy stojí Jozef Mičo, ktorý založil a úspešne riadi spoločnosť SUN SYSTEM, s.r.o. (Česká republika) a SUN SYSTEM SR, s.r.o. (Slovenská republika). Spoločnosť SUN SYSTEM bola založená v roku 1994 a za tú dobu sa vypracovala na jedného z najväčších dodávateľov tieniacej a bránovej techniky na území Slovenskej a slovenské republiky.

Pavel Hrbáč

Ďalšou výraznou osobou je Pavol Hrbáč, ktorý prináša technologické know-how zo svojho predošlého pôsobenia v odbore zámočníctvo a riadi kompletne celú výrobu.Pavol sa venuje odboru zámočníctvo (výrobe brán, konštrukcií a iných produktov) viacako 10 rokov a preto sú jeho skúsenosti absolútne kľúčové. Pavel vykonávakonzultáciu a zameranie technicky náročných projektov u našich odberateľov. Občas tiež dohliada na prvú montáž nových partnerov priamo na mieste realizácie.

Lukáš Mičo

Lukáš Mičo

O vyhľadávanie nových zákazníkov v ČR a kompletný marketing sa stará Lukáš Mičo, ktorý taktiež pôsobí v spoločnostiach SUN SYSTEM, s.r.o. (Česká republika) a SUN SYSTEM SR, s.r.o. (Slovenská republika) a aj tu riadi obchodné oddelenie a marketing.

+420 725 994 991
lukas@novavisio.cz

Lukáš Mičo

Tomáš Lukajka

Obchodným manažérom na slovenský, ktorý hľadá nových potencionálnych zákazníkov v tomto regióne je Tomáš Lukajka, ktorý je najúspešnejší obchodný manažér v spoločnosti SUN SYSTEM SR, s.r.o. a stará sa o klientov ako jeVolkswagen Slovakia, Skanska, Strabag, Zipp, Schäffler Group, Grafobal a ďalšie.

+421 911 807 991
tomas@novavisio.cz

Daniel Hrbáč

Za fungovanie skladu a logistiku zodpovedá Daniel Hrbáč. Daniel má na starosť vzorovej inštalácie oplotenia a brán pre partnerov a ich riadne preškolenie. Ďalej sa potom venuje kompletnosti skladových položiek a ich optimalizáciu.

Kedy bola spoločnosť založená a ako sa vyvíja?

Spoločnosť NOVAVISIO bola založená 21.júna 2016. Z počiatku sme sa intenzívne venovali vyhľadávanie kvalitných dodávateľov (certifikované práškové lakovne, dodávatelia komponentov, hliníkových profilov a motorizácie). Strategickým partnerom sa stala spoločnosť NEVA Prostějov, s ktorou spolupracujeme v oblasti povrchovej úpravy (lakovanie). Ďalej potom dodávateľ motorizácie a ovládania talianska spoločnosť BFT. Potom sme začali rozvíjať svoje obchodné aktivity prostredníctvom spoločností SUN SYSTEM s.r.o. (Slovenská republika) a SUN SYSTEM SR s.r.o. (Slovenská republika). V prvom roku sme realizovali svoje prvé dodávky hliníkových plotov a vstupných brán v celkovom objeme 70 000 EUR a v počte 2 zamestnancov.

V roku 2017 sme prežívali naozajstný "boom". Cesta, ktorú sme sa vydali musí byť správna, pretože sme zrealizovali viac ako 150 projektov hliníkovových plotových systémov pre zákazníkov v Českej a slovenskom republike, ale aj v Rakúsku. Nadviazali sme spoluprácu so spoločnosťou ALBIXON, ktorá nám dokáže bezproblémov zrealizovať povrchovú úpravu pre veľké brány až do celkovej veľkosti 900 x 240 cm. Tiež sme zaradili do ponuky povrchovú úpravu ALBIXON Decoral (imitácia drevených povrchov, kameňov a iného). Rozšírili sme našu ponuku pohonov o ďalšieho dodávateľa a to francúzskou spoločnosti SOMFY pre ktorú sme realizovali ukážkovú dvojkrídlovú bránu s pohonmi SOMFY INVISIO a tiež sme pre spoločnosti SOMFY dodali vzorovú samonosnú bránu pre ich showroom v Prahe. Ďalej sa na náš obrátili prvý veľkoobchodné partneri a to PLOTY PARDUBICE, EUROBYT CB České Budějovice a ROLL & STYL Skalica, ktorí s nami realizovali svoje prvé zákazky. Rok 2017 bol naozaj veľmi náročný z pohľadu výroby, keďže nám do výroby prichádzalo viac objednávok než sme boli schopní zvládnuť. Preto sme museli rozšíriť náš výrobný tím o ďalších členov. Rok 2017 sme zakončili s obratom 300 000 EUR a v počte 6 zamestnancov.

Už teraz sa veľmi tešíme na ďalšie nové skúsenosti a zákazníkov v roku 2018. Chystáme sa na výstavu v Prahe (For Habitat 2018), v Bratislave (Coneco 2018) a v Brne (Medzinárodný stavebný veľtrhy 2018), kde na ploche 110 m2 bude spoločnosť SUN SYSTEM prezentovať aj naše bezúdržbové hliníkové oplotenie. Vzorové produkty plotov a brán nájdete u našich partnerov v Prahe, Brne, Zlíne a Veselí nad Moravou, ďalej potom v Bratislave, Žiline a Skalici. Vyrábame unikátny systém teleskopických samonosných brán, ktoré budú osadené stĺpikovými pohony značky SOMMER SP900. Už na začiatku roka sme rozšírili zoznam predajcov o pána MARTINA Hubinger, ktorý je našim prvým odberateľom v Rakúsku. Ďalšími novými odberateľmi sú spoločnosti Rollos Trenčín, REFLEXROL Bratislava a Mešech CZ Chomutov. Tešíme sa na spoluprácu s novými partnermi. Neustále pracujeme a snažíme sa zlepšovať. Ruka v ruke s tým, bolo potrebné vytvoriť nový reprezentatívny katalóg našej práce. Tento katalóg hliníkových plotov a brán si môžete stiahnuť - tu. V tomto roku sa zúčastníme ďalšie výstavy v Prahe a to prestížneho veľtrhu For Arch 2018 v Prahe - Letňanoch, kde budeme prezentovať všetky systémy, ktoré dodávame na stánku nášho partnera spoločnosti SUN SYSTEM, s.r.o. Podarilo sa nám nadviazať ďalšiu spoluprácu s novými partnermi HOPA PLZEŇ s.r.o., SUNDOOR s.r.o. a EXTERIER SK s.r.o. .. Po veľtrhu CONECO sa nám ozval ďalší partner a to spoločnosť SUN MONT z Pezinka.

Staňte sa aj vy súčasťou príbehu našej spoločnosti nielen v roku 2018 ...

Kde nájdete vzorové produkty hliníkových plotov a brán?

Snažíme sa, čo najviac priblížiť potrebám našich zákazníkov a zlepšiť dostupnosť vzorkových produktov, aby ste získali lepšiu predstavu o vašom novom hliníkovom oplotenie alebo vjazdovej bráne. Preto sa snažíme budovať ukážkovej miestnosti naprieč celým regiónom Českej a slovenskom republiky. Naši partneri postupne vybavujú svoje predajne, showroomy a priestory reálnymi, ale aj prenosnými vzorky hliníkových plotov, vstupných brán alebo vstupných bránok vo všetkých možných dizajnoch. Aktuálne sú vzorky k videniu v Prahe, Brne a Veselí nad Moravou, ďalej potom v Bratislave, Žiline a Skalici. Zastavte sa a vyberte si váš vysnívaný hliníkový plot na celý život.

Potrebujete poradiť s výberom alebo zistiť cenu?

Kontaktujte nás, sme tu pre vás