Telefon: +420 602 245 063
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Kolajnicové vjazdové brány

Trápite sa s priestorom a nechcete sa vzdať automatickej posuvnej brány? Riešením je lacnejší  variant s posuvom po koľajnici.

Zasúvacie brány s pohonom po koľajnici sú cenovo dostupné riešenia, ktoré zabezpečia dokonalé uzavretie každého pozemku. Cez celý vjazd je položená pozinkovaná koľajnica, po ktorej sa zasúvacia brána pohybuje. Pohon brány je inštalovaný vždy mimo vjazd na ľavej alebo pravej strane. Rámy posuvných brán vyrábame z hliníkových profilov, ktoré zvárame pomocou technológie TIG. Tieto rámy sú extrémne pevné a ich spoj je absolútne neviditeľný – preč so šraubami, ktoré skazia dojem alebo s viditeľnými zvarmi. Hliníkovú výplň s rámom spájame výhradne nerezovými šraubami, ktoré sú umiestnené tak, aby neboli vidieť. Nakoľko nášmu výrobku veríme, tak sa nebojíme poskytnúť predĺženú záruku 5 rokov.

Zasúvacie kolajnicové brány NOVAVISIO majú nasledujúce výhody:

Aký môže byť dizajn zasúvacej brány?

Vašu zasúvaciu bránu zladíme s dizajnom celého oplotenia do posledných detailov vrátane farby. Prezrite si výplň, ktorú ponúkame k posuvným bránam.

Zobrazit detail

LINE

Dizajnový plot

Zobrazit detail

NOVA

Okenicový plot NOVA125

Zobrazit detail

TURF

Moderný lamelový plot

Zobrazit detail

RAND

Latkový plot

Zobrazit detail

AERO

Vzhľad ako slnolam

Zobrazit detail

BLOCK

Moderný a nepriehľadný

Zobrazit detail

MATELUX

Sklo a hliník

Zobrazit detail

SOLO

Prázdny rám

Zaujímajú vás farby našich vjazdových brán?

Všetky hliníkové profily sú opatrené kvalitnou povrchovou úpravou pomocou vypaľovanej práškovej farby Tiger Drylac alebo pomocou technológie Decoral, ktorá ošetrí povrch profilu práškovou vypaľovacou farbou a následnou sublimáciou atramentu z transferovej fólie, do ktorej je takto lakovaný predmet umiestnený. Táto fólia prenáša danú dekoráciu ako drevo, žula, mramor, či iné atypické vzory. Lakovanie brán prebieha výhradne v certifikovaných lakovniach a vďaka tomu vám môžeme ponúknuť na základnú kolekciu RAL farieb predĺženú záruku 5 rokov. Farba Decoral má štandardnú záruku v dĺžke 24 mesiacov.

Základná kolekcia farieb obsahuje 11 najobľúbenejších odtieňov. Farby sú dodávané výhradne s povrchom jemná štruktúra. Tento povrch je u iných dodávateľov s výrazným príplatkom, ale u našich produktov je v základnej cene. Pokiaľ chcete, aby vaša samonosná brána bola jedinečná, tak môžete kombinovať základné farby a to celkom zdarma.

Pokiaľ vám základná kolekcia farieb samonosných brán nevyhovuje, môžete vyberať z akejkoľvek farby podľa vzorkovníku RAL. Tieto brány dodávame s predĺženým termínom dodania (10 týždňov) a príplatkom 10% zo základnej ceny produktu.

Absolútnu jedinečnosť vašej bráne dodáte vďaka technológii Decoral, ktorá nám umožňuje dodať bránu v drevo dekore, s dizajnom žuly, mramoru, karbónu a iné zaujímavé vzory. Táto technológia je výrazne drahšia a preto sú tieto vzory s 20% príplatkom zo základnej ceny produktu a s predĺženým termínom dodania (10 týždňov).

Prezrite si typy pohonov pre zasúvacie brány

Naša spoločnosť NOVAVISIO dodáva primárne pohony od francúzskeho výrobcu spoločnosti SOMFY s 5 ročnou zárukou. Táto rada  pohonov pre posuvné brány sa volá Elixo a je dodávaná vždy v sade spoločne s fotobunkami a diaľkovými ovládačmi. Tento typ pohonu je možné ovládať pomocou tlačidla na stene, intercomu, diaľkového ovládača, ale i múdreho telefónu.

Ďalej je v našej ponuke „stĺpový pohon“ od nemeckej spoločnosti SOMMER, ktorý je integrovaný vo vnútri nosného stĺpu brány. Jedná sa o technologicky jedinečné riešenie. Tieto motory dodávame tiež v sade vždy spoločne  s ovládačmi a fotobunkami. Záruka  na tento pohon je 5 rokov. 

Aká je stavebná pripravenosť pre zasúvacie brány?

Zo strany zákazníka je potrebné pripraviť kompletné stavebné práce (príprava vjazdu, betónový základ a príprava kabeláže pre elektroinštaláciu). Pripravili sme si pre vás jednoduché nákresy, vďaka ktorým získate predstavu, čo všetko je potrebné pripraviť.  V prípade, že by ste potrebovali pomôcť, tak sa na nás neváhajte obrátiť.

Aká je cena zasúvacie brány po kolajnici?

Cena pojezdové brány závisí od mnohých parametrov, ako je rozmer (šírka x výška), prevedenia, farby, ovládania a ďalšieho príslušenstva. Kvalitná hliníková brána má vyššiu obstarávaciu cenu, ako napríklad oceľová brána s povrchovou úpravou pozinkovaním, ale jej nespornou výhodou je stálosť materiálu a žiadne ďalšie investície na jej údržbu. Hliníkové brány sú výrazne ľahšie než oceľové a vďaka tomu šetria váš pohon, ktorý nie je tak namáhaný.

Hľadáte cenník zasúvacích brán, ktoré vyrábame a dodávame?

Štandardný rastrový cenník vjazdové brány nie je zverejnený na našich webových stránkach. Tieto cenníky môžu byť zavádzajúce a preto vám radšej zdarma vypracujeme komplexný cenový návrh na základe vašich požiadaviek a prvotnej konzultácie cez telefón alebo e-mail.

Aký je termín dodania zasúvacej brány?

Štandardný termín zasúvacej brány po kolajnici výroby je 8 týždňov. Termín sa predlžuje v prípade nadštandardnej farby alebo atypického prevedenia a to na 10 týždňov. Iste si hovoríte, že je to dlhý termín a že inde to zvládnu rýchlejšie. V oboch prípadoch máte pravdu, ale...naše brány vyrábame tak, ako by sme ich vyrábali pre seba. Pozornosť venujeme každému detailu a výsledok stojí naozaj za to.

Ako prebieha spracovanie dopytu?

Naša spoločnosť NOVAVISIO je výhradne výrobca a svoje produkty dodáva prostredníctvom osvedčených partnerov. Vás dopyt starostlivo zaevidujeme a odovzdáme svojmu partnerovi, ktorý vás bude kontaktovať a spresní si s vami všetky požiadavky. Potom vám spracuje nezáväznú cenovú kalkuláciu a v prípade, že sa vám ponuka páči sa dohovoríte na termíne konzultácie a zamerania. Ďalší postup závisí na našom obchodnom partnerovi.

Potrebujete poradiť s výberom alebo zistiť cenu?

Kontaktujte nás, sme tu pre vás