Telefon: +420 602 245 063
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Lamelový plot TURF119

Moderný lamelový plot

Lamelový plot s označením TURF je zaujímavé riešenie, ktoré sa hodí pre moderné domy vďaka svojim hranatým tvarom. Vďaka tvaru lamely môžete zvoliť plot celkom nepriehľadný alebo s väčšou medzerou môže byť aj priehľadný. Štandardne sa plot vyrába v horizontálnom uložení, ale sme schopní výplň  do hliníkových rámov a vďaka tomu uložiť lamely vertikálne. Maximálne rozmery lamelového plota sú až š. 6.000  x v. 6.000 mm. Podľa šírky, výšky alebo celkovej plochy používame rôzne typy vystuženia pre dokonalú pevnosť vášho plota.

Páči sa vám riešenie
a chceli by ste vedieť cenu?
Nezáväzne sa nás spýtajte

Môže byť tento dizajn plotu použitý pre všetky typy brán a bránok?

Dizajn vášho plotu vieme osadiť do všetkých typov samonosných posuvných brán, krídlových brán a bránok. Taktiež väčšinu typov hliníkových plotov dodávame vrátane systémov zábradlí a doplnkov.

Zaujímajú vás farby našich lamelových plotov?

základné farby a povrchy dizajnových plotov

Všetky hliníkové profily sú opatrené kvalitnou povrchovou úpravou pomocou vypaľovanej práškovej farby Tiger Drylac alebo pomocou technológie Decoral, ktorá ošetrí povrch profilu práškovou vypaľovacou farbou a následnou sublimáciou atramentu z transferovej fólie, do ktorej je takto lakovaný predmet umiestnený. Táto fólia prenáša danú dekoráciu ako drevo, žula, mramor, či iné atypické vzory. Lakovanie brán prebieha výhradne v certifikovaných lakovniach a vďaka tomu vám môžeme ponúknuť na základnú kolekciu RAL farieb predĺženú záruku 5 rokov. Farba Decoral má štandardnú záruku v dĺžke  mesiacov.

Základná kolekcia farieb obsahuje 11 najobľúbenejších odtieňov. Farby sú dodávané výhradne s povrchom jemná štruktúra. Tento povrch je u iných dodávateľov s výrazným príplatkom, ale u našich produktov je v základnej cene. Pokiaľ chcete, aby vaša samonosná brána bola jedinečná, tak môžete kombinovať základné farby a to celkom zdarma.

Pokiaľ vám základná kolekcia farieb samonosných brán nevyhovuje, môžete vyberať z akejkoľvek farby dľa vzorkovníka RAL. Tieto brány dodávame s predĺženým termínom dodania (10 týždňov) a príplatkom 10% zo základnej ceny produktu.

Absolútnu jedinečnosť vašej bráne dodáte vďaka technológii Decoral, ktorá nám umožňuje dodať bránu v drevo dekore, s dizajnom žuly, mramoru, karbónu a iné zaujímavé vzory. Táto technológia je výrazne drahšia a preto sú tieto vzory s 20% príplatkom zo základnej ceny produktu a s predĺženým termínom dodania (10 týždňov).

Príplatkové farby a povrchy dizajnových plotov

Príplatkové farby a povrchy dizajnových plotov

Aká je cena moderného hliníkového plotu?

Cena závisí od mnohých parametrov, ako je rozmer (šírka x výška), prevedenia, farby, ovládania a ďalšieho príslušenstva. Kvalitná hliníková brána má vyššiu obstarávaciu cenu, ako napríklad oceľová brána s povrchovou úpravou pozinkovaním, ale jej nespornou výhodou je stálosť materiálu a žiadne ďalšie investície na jej údržbu.

Hľadáte cenník lamelového oplotenia, ktoré vyrábame a dodávame?

Štandardný rastrový cenník posuvných brán nie je zverejnený na našich webových stránkach. Tieto cenníky môžu byť zavádzajúce a preto vám radšej zdarma vypracujeme komplexný cenový návrh na základe vašich požiadaviek a prvotnej konzultácie cez telefón alebo e-mail.

Aký je termín dodania moderného hliníkového oplotenia?

Štandardný termín výroby je 8 týždňov. Termín sa predlžuje v prípade nadštandardnej farby alebo atypického prevedenia a to na 10 týždňov. Iste si hovoríte, že je to dlhý termín a že inde to zvládnu rýchlejšie. V oboch prípadoch máte pravdu, ale...naše brány vyrábame tak, ako by sme ich vyrábali pre seba. Pozornosť venujeme každému detailu a výsledok stojí naozaj za to.

Ako prebieha spracovanie dopytu?

Naša spoločnosť NOVAVISIO je výhradne výrobca a svoje produkty dodáva prostredníctvom osvedčených partnerov. Váš dopyt starostlivo zaevidujeme a odovzdáme nášmu partnerovi, ktorý vás bude kontaktovať a spresní si s vami všetky požiadavky. Potom vám spracuje cenovú kalkuláciu a v prípade, že sa vám ponuka páči, dohodnete sa na termíne konzultácie a zamerania. Ďalší postup závisí na našom obchodnom partnerovi.

Hliníkové ploty NOVAVISIO majú nasledujúce výhody:

  • záruka 5 rokov na produkt a povrchovú úpravu
  • česká výroba na mieru vašim požiadavkám
  • 15 základných farieb bez príplatku
  • všetky farby so štruktúrovaným povrchom pre lepšiu odolnosť
  • drevený vzhľad vášho plota s technológiou Decoral
  • komplet nerezový spojovací materiál
  • rýchly termín dodania (8 týždňov)
  • vypracovanie cenovej ponuky a návrhu ZDARMA

Reference pro Lamelový plot TURF119

Potrebujete poradiť s výberom alebo zistiť cenu?

Kontaktujte nás, sme tu pre vás