Telefon: +420 602 245 063
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Samonosné posuvné brány STANDARD

Najlacnejšie prevedenie samonosných brán v našej ponuke – C profil pre maximálnu šírku vjazdu 5m,  jednoduchšie prevedenie nosných vozíkov – to je samonosná brána STANDARD.

Samonosná brána STANDARD je najlacnejším typom samonosnej brány v našej ponuke. Toto prevedenie posuvnej brány má vedenie umiestnené mimo vjazdu a vďaka tomu v prejazde nenájdete žiadnu prekážku, ktorá by bránila jednoduchému vjazdu na pozemok. Jednoducho sa už o nič nemusíte starať! Brána Standard má subtílny C profil, ktorý môže byť použitý pre moderné brány do prejazdu 5.000 mm.

Ďalej táto brána  obsahuje jednoduché nosné vozíky, ktoré sú umiestnené mimo vjazdu na betónovom základe. Ostatné komponenty ako nosné vedenie, dojazdové  kapsy a krytky sú taktiež z hliníka a navyše upravené práškovou farbou  rovnakou, ako je celá brána – u nás nenájdete polovičné riešenie s použitím oceľových komponentov, ktoré hrdzavejú, ale majú samozrejme za následok výrazne nižšiu cenu celej brány. Pokiaľ nechcete  investovať do brány Exclusive a nehľadáte najdokonalejšie prevedenie na trhu, ale aj napriek tomu chcete bezúdržbové riešenie, ktoré vám bude slúžiť celý život, tak je pre Vás brána STANDARD skvelou voľbou.

Maximálny rozmer hliníkovej brány je š. 5.000 mm x v. 2.000 mm. Rámy brán vyrábame z hliníkových profilov, ktoré zvárame pomocou technológie TIG. Tieto rámy sú extrémne pevné a ich spoj je absolútne neviditeľný – preč so šraubami a viditeľnými zvarmi, ktoré kazia celkový dojem. Hliníkovú výplň s rámom spájame výhradne nerezovými šraubami, ktoré sú umiestnené tak, aby neboli vidieť. Nakoľko nášmu výrobku veríme, tak sa nebojíme poskytnúť predĺženú záruku 5 rokov.

Samonosné brány NOVAVISIO Standard majú nasledovné výhody:

Aký môže byť dizajn samonosnej  brány?

Vašu posuvnú samonosnú bránu zladíme s dizajnom celého oplotenia do posledných detailov vrátane farby. Prezrite si výplň, ktorú ponúkame k posuvným bránam.

Zaujímajú vás farby našich samonosných brán?

Všetky hliníkové profily sú opatrené kvalitnou povrchovou úpravou pomocou vypaľovanej práškovej farby Tiger Drylac alebo pomocou technológie Decoral, ktorá ošetrí povrch profilu práškovou vypaľovacou farbou a následnou sublimáciou atramentu z transferovej fólie, do ktorej je takto lakovaný predmet umiestnený. Táto fólia prenáša danú dekoráciu ako drevo, žula, mramor, či iné atypické vzory. Lakovanie brán prebieha výhradne v certifikovaných lakovniach a vďaka tomu vám môžeme ponúknuť na základnú kolekciu RAL farieb predĺženú záruku 5 rokov. Farba Decoral má štandardnú záruku v dĺžke  mesiacov.

Základná kolekcia farieb obsahuje 11 najobľúbenejších odtieňov. Farby sú dodávané výhradne s povrchom jemná štruktúra. Tento povrch je u iných dodávateľov s výrazným príplatkom, ale u našich produktov je v základnej cene. Pokiaľ chcete, aby vaša samonosná brána bola jedinečná, tak môžete kombinovať základné farby a to celkom zdarma.

Pokiaľ vám základná kolekcia farieb samonosných brán nevyhovuje, môžete vyberať z akejkoľvek farby dľa vzorkovníka RAL. Tieto brány dodávame s predĺženým termínom dodania (10 týždňov) a príplatkom 10% zo základnej ceny produktu.

Absolútnu jedinečnosť vašej bráne dodáte vďaka technológii Decoral, ktorá nám umožňuje dodať bránu v drevo dekore, s dizajnom žuly, mramoru, karbónu a iné zaujímavé vzory. Táto technológia je výrazne drahšia a preto sú tieto vzory s 20% príplatkom zo základnej ceny produktu a s predĺženým termínom dodania (10 týždňov).

Prezrite si typy pohonov samonosných brán

Naša spoločnosť NOVAVISIO dodáva primárne pohony od francúzskeho výrobcu spoločnosti SOMFY s 5 ročnou zárukou. Táto rada pohonov pre posuvné brány sa volá Elixo a je dodávaná vždy v sade spoločne s fotobunkami a diaľkovými ovládačmi. Tento typ pohonu je možné ovládať pomocou tlačidla na stene, intercomu, diaľkového ovládača, ale i múdreho telefónu.

Ďalej je v našej ponuke „stĺpový pohon“ od nemeckej spoločnosti SOMMER, ktorý je integrovaný vo vnútri nosného stĺpu brány. Jedná sa o technologicky jedinečné riešenie. Tieto motory dodávame tiež v sade vždy spoločne  s ovládačmi a fotobunkami. Záruka  na tento pohon je 24 mesiacov. 

Aká je stavebná pripravenosť pre samonosné brány?

Zo strany zákazníka je potrebné pripraviť kompletné stavebné práce (príprava vjazdu, betónový základ a príprava kabeláže pre elektroinštaláciu). Pripravili sme si pre vás jednoduché nákresy, vďaka ktorým získate predstavu, čo všetko je potrebné pripraviť.  V prípade, že by ste potrebovali pomôcť, tak sa na nás neváhajte obrátiť.

Aká je cena samonosnej brány?

Cena závisí od mnohých parametrov, ako je rozmer (šírka x výška), prevedenia, farby, ovládania a ďalšieho príslušenstva. Kvalitná hliníková brána má vyššiu obstarávaciu cenu, ako napríklad oceľová brána s povrchovou úpravou pozinkovaním, ale jej nespornou výhodou je stálosť materiálu a žiadne ďalšie investície na jej údržbu. Hliníkové brány sú výrazne ľahšie než oceľové a vďaka tomu šetria váš pohon, ktorý nie je tak namáhaný.

Hľadáte cenník samonosných brán, ktoré vyrábame a dodávame?

Štandardný rastrový cenník posuvných brán nie je zverejnený na našich webových stránkach. Tieto cenníky môžu byť zavádzajúce a preto vám radšej zdarma vypracujeme komplexný cenový návrh na základe vašich požiadaviek a prvotnej konzultácie cez telefón alebo e-mail.

Aký je termín dodania samonosnej brány?

Štandardný termín výroby je 8 týždňov. Termín sa predlžuje v prípade nadštandardnej farby alebo atypického prevedenia a to na 10 týždňov. Iste si hovoríte, že je to dlhý termín a že inde to zvládnu rýchlejšie. V oboch prípadoch máte pravdu, ale...naše brány vyrábame tak, ako by sme ich vyrábali pre seba. Pozornosť venujeme každému detailu a výsledok stojí naozaj za to.

Ako prebieha spracovanie dopytu?

Naša spoločnosť NOVAVISIO je výhradne výrobca a svoje produkty dodáva prostredníctvom osvedčených partnerov. Vás dopyt starostlivo zaevidujeme a odovzdáme svojmu partnerovi, ktorý vás bude kontaktovať a spresní si s vami všetky požiadavky. Potom vám spracuje nezáväznú cenovú kalkuláciu a v prípade, že sa vám ponuka páči sa dohovoríte na termíne konzultácie a zamerania. Ďalší postup závisí na našom obchodnom partnerovi.

Potrebujete poradiť s výberom alebo zistiť cenu?

Kontaktujte nás, sme tu pre vás